• 5.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg

Projektowanie Wnętrz

Przy tworzeniu projektu profesjonalni projektanci biorą pod uwagę wiele czynników ważnych z punktu widzenia nabywcy, poczynając od preferowanego stylu i kolorystyki, na zasobności portfela kończąc. Chodzi przecież o to, by wymarzona łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale i niepowtarzalna. Glazura Królewska prezentuje Państwu łazienki z klasą, praktyczne rozwiązania, piękny wystrój wnętrz. Podpowiemy Państwu jak urządzić łazienkę.

Projektowanie rozpoczynamy od podania przez klienta dokładnych wymiarów pomieszczenia, rozmieszczenia okien i drzwi oraz sugestii dotyczących możliwości rozmieszczenia elementów wyposażenia.

Po wyborze odpowiadającej Państwu kolekcji płytek możemy przystąpić do tworzenia właściwej wizualizacji polegającej na rozmieszczeniu płytek i elementów dekoracyjnych.

Do tak zaprojektowanej łazienki pozostaje tylko dodać wybrane wyposażenie.

W trakcie wykonywania projektu mogą Państwo zgłaszać swoje sugestie dotyczące ewentualnych poprawek.

Wypowiedź Marty Wierzchowskiej Projektantki Glazury Królewskiej (wielokrotnie nagradzanej w różnych konkursach projektowania wnętrz miedzy innymi Excellent Design)

Celem mojej pracy jest pomoc w zaoszczędzeniu czasu podczas urządzania Państwa pomieszczeń sanitarnych. Bardzo istotne jest dla mnie to, aby poprzez moją pracę osiągnąć jak najwyższy poziom satysfakcji i zadowolenia Klienta. Dokładam wszelkich starań aby świadczone przeze mnie usługi projektowe były na jak najwyższym poziomie, co ma Państwu zapewnić poczucie bezpieczeństwa i spokoju na wszystkich etapach prac projektowych.

Aby uzyskać wspomniany cel, najważniejsza jest współpraca pomiędzy Klientem a projektantem na każdym etapie prac projektowych. Wsłuchuję się w Państwa sugestie, a następnie kreuję koncepcję wnętrza tak, aby dojść do etapu realizacji, czyli wdrożenia w życie wcześniej zaplanowanej i zaprojektowanej idei.

Zdobyte przez lata doświadczenie daje mi możliwość tak zaprojektować wnętrze, aby było ono jak najbardziej spójne z Państwa usposobieniem, upodobaniami, maksymalnie zindywidualizowane, ergonomiczne. Zależy mi na tym, aby osoba w nim przebywająca mogła poczuć się jak najbardziej swobodnie i komfortowo.

Projekty łazienek to sztuka znalezienia jedynego w swoim rodzaju układu przestrzeni, światła, barw i materiałów, która kieruje się zasadą tworzenia atmosfery oraz optymalnej funkcjonalności miejsca. W swojej pracy kieruję się wyobraźnią, wykorzystuję własne pokłady inspiracji oraz wielkie zamiłowanie do kształtów i kolorów. Inspiruje mnie szeroko pojęta sztuka, zarówno ta klasyczna jak i nowoczesna oraz użytkowa. 

Biuro Projektowe Glazura Królewska.
76-200 Słupsk, Przemysłowa 100
Tel (59) 840 30 73
wierzchowska(at)glazura-krolewska.pl

 

 

Formularz kontaktowy